1.png

Skyriai

Konsultacijų poliklinika

  Konsultacijų poliklinika – ligoninės padalinys teikiantis antrinio lygio gydytojų specialistų konsultacijas.Konsultacijos teikiamos pacientams atvykusiems su šeimos ar kito gydytojo specialisto siuntimu. Kreipiantis gydytojo dermatovenerologo konsultacijai, siuntimas nebūtinas.

Skaityti daugiau: Konsultacijų poliklinika

Akušerijos - ginekologijos skyrius

  Akušerijos ginekologijos skyriuje teikiamos akušerijos, nėštumo patologijos ir ginekologijos profilio sveikatos priežiūros paslaugos, veikia nėščiųjų mokykla, kurioje šeimos ruošiamos gimdymui ir naujagimio priežiūrai.

Skaityti daugiau: Akušerijos - ginekologijos skyrius

Anesteziologijos, reanimacijos - intensyvios terapijos skyrius

  Anesteziologijos, reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius (toliau tekste ARIT) kaip atskiras ligoninės padalinys įkurtas 1991 m. Dabar skyriuje 6 intensyvios terapijos lovos, jam priskirtas  operacinių blokas.

Skaityti daugiau: Anesteziologijos, reanimacijos - intensyvios terapijos skyrius

Bendrosios chirurgijos skyrius

   Skyriuje yra 18 lovų, iš kurių 13 skirta chirurginiams, 1 - otorinolaringologiniams pacientams, 4- dienos chirurgijos paslaugoms teikti. Per metus atliekame 600-650 operacijų. Skyriuje teikiama planinė ir skubi chirurginė pagalba. Po skyriaus renovacijos sudarytos ypatingai geros sąlygos besigydantiems ligoniams-palatos vienvietės, dvivietės ir trivietės su sanitariniais mazgais.

Skaityti daugiau: Bendrosios chirurgijos skyrius

Ortopedijos - traumatologijos skyrius

   Skyriuje teikiama planinė ortopedinė ir skubi traumatologinė pagalba. Skyriaus gydytojai atlieka pėdos bei kitų kaulų deformacijų korekcines operacijas, sąnarių artroskopijas, nervų, sausgyslių atlaisvinimo operacijas. Nuo 1996 m. atliekamos klubo ir kelio sąnarių endoprotezavimo operacijos, kurių atlikta daugiau  kaip 1500. Per metus skyriuje atliekama daugiau kaip 500 operacijų. Naudojamos naujos technologijos, šiuolaikiniai  implantai.

Skaityti daugiau: Ortopedijos - traumatologijos skyrius

Vaikų ligų skyrius

   Skyriuje gydomi ligoniai nuo naujagimystės iki 18 metų amžiaus, esant įvairiai patologijai: kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių, virškinimo, sąnarių ir kitoms ligoms bei lengvų traumų, nudegimų, apsinuodijimų atvejais.

Skaityti daugiau: Vaikų ligų skyrius

Vidaus ligų, neurologijos skyrius

   Pacientams teikiamos antrinio lygio terapijos ir neurologijos paslaugos.
   Skyriuje gydomi pacientai, sergantys vidaus organų ligomis: endokrinologijos, kvėpavimo sistemos, virškinamojo trakto, širdies ir kraujagyslių, onkologinėmis ligomis (paliatyvus simptominis gydymas), sergantys mažakraujyste, sepsiu, esant neaiškios kilmės karščiavimui, apsinuodiję toksinėmis medžiagomis ir kt.

Skaityti daugiau: Vidaus ligų, neurologijos skyrius

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

   Renovuotas 38 lovų Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius veikia nuo 2004 m. liepos 1 d. Jame dirba vidaus ligų gydytojai, gydytojas psichiatras, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai ir socialinis darbuotojas.

Skaityti daugiau: Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

Ligonių priėmimo - skubiosios pagalbos skyrius

  Skyriuje teikiama skubi ir būtinoji medicinos pagalba bei vykdoma planinė ir skubi pacientų hospitalizacija.

Skaityti daugiau: Ligonių priėmimo - skubiosios pagalbos skyrius

Radiologijos skyrius

   Radiologijos skyriuje yra trys kabinetai: rentgeno, kompiuterinės tomografijos ir echoskopijų. Skyriuje dirba keturi gydytojai radiologai, gydytoja echoskopuotoja (akušerė-ginekologė) ir aštuonios radiologijos technologės.

Skaityti daugiau: Radiologijos skyrius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

  Skyriuje teikiamos pirmojo ir trečiojo medicininės reabilitacijos etapų ir nemedikamentinio gydymo  paslaugos.
  Pirmasis etapas - kai paslaugos teikiamos ambulatorinio ar stacionarinio gydymo metu. Po jų pacientas gali būti nukreiptas antrajam etapui - stacionarinei reabilitacijai ar sveikatą grąžinamajam gydymui (tik vaikams) į kitas įstaigas, sanatorijas  arba, esant indikacijoms, trečiajam etapui-ambulatorinei reabilitacijai.

Skaityti daugiau: Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Klinikinė laboratorija

  Klinikinė laboratorija dirba visą parą. Dauguma tyrimų atliekami per vieną valandą nuo pateikimo laboratorijai.

Skaityti daugiau: Klinikinė laboratorija

Dantų protezavimo skyrius

  Dantų protezavimo skyriuje yra dantų protezavimo kabinetas ir dantų protezų gamybos laboratorija. Protezavimo kabinete dirba trys gydytojai odontologai, kurie konsultuoja pacientus, pritaiko dantų protezus. Protezų gamybos laboratorijoje dirba keturi dantų technikai.

Skaityti daugiau: Dantų protezavimo skyrius

Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnyba

   Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnybos (toliau tekste VRSAR) paskirtis:
užtikrinti ankstyvą vaikų raidos sutrikimų išaiškinimą, teikti  ankstyvą ir efektyvią kompleksinę pagalbą vaikams, jų tėvams (globėjams), siekti sumažinti neįgalumą ir padėti vaikui integruotis į visuomenę.

Skaityti daugiau: Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnyba

Slaugytojo diabetologo kabinetas

  Teikiamos šios sergančiųjų cukriniu diabetu slaugytojo paslaugos:

• slaugytojo diabetologo konsultacinė pagalba;
• gydomasis pedikiūras;
• diabetinės pėdos priežiūra.

Skaityti daugiau: Slaugytojo diabetologo kabinetas

2017 Raseinių ligoninė